WATER AEG, 81 İLDE SU ARITMA CİHAZLARI SATIŞI İÇİN BAYİLİK VERMEYE BAŞLADI

WATER AEG, 81 İLDE SU ARITMA CİHAZLARI SATIŞI İÇİN BAYİLİK VERMEYE BAŞLADI
Water AEG, sağlığın korunması ve sahte ürün satışlarının önüne geçmek hedefiyle, 81 ilde su arıtma cihazları satışı için bayilik vermeye başladı.

Water AEG, sağlığın korunması ve sahte ürün satışlarının önüne geçmek hedefiyle, 81 ilde su arıtma cihazları satışı için bayilik vermeye başladı.

Farklı tiplerde sağlıklıendüstriyel su arıtma sistemleriüreten marka, sağlığına düşkün olan kişiler arafından ilgi gördü. Water AEG Danışman Direktörü Okan Kerse'den; 100 bin ailenin 2023 sonuna kadar Water AEG cihazlarına sahip olacağını belirterek, firma tarafından her geçen gün yeni yatırımların yapıldığı ve tercih edilme sebeplerinin arttırılması için en doğru adımların atıldığına dikkat çekti.

Marka tarafından "100 bin aileye su artırtma cihazı" hedeflenirken, firmanın Water AEG ürünleri de dikkat çekti. Sağlıklıçalışma performansı ile öne çıkan Water AEG su arıtma sistemleri, yüksek kalite ayrıcalığı ile öne çıkıyor. “Önce insan sağlığı“sloganıyla tasarlanan her bir cihaz donanımlı detayları ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Water AEG su arıtma sistemleri daha sağlıklı su tüketimini sağlıyor. Bitmek bilmeyen damacana siparişlerini bertaraf edebiliyor. Tasarruf sağlayan yanı ile hem bütçelere hem de çevreye özel bir katkı sağlıyor.

Su arıtma sistemleri olarak en akıllıçözümleri bünyesinde barındıran marka, ürün çeşitliliği ile yakından tanınıyor. Markanın zengin ürün yelpazesi, kullanıcı odaklıçalışma prensibine sahip Water AEG su arıtma ürünlerinden oluşuyor.

Şebeke suyunun sağlıklı hale getirilmesi için ters osmos yöntemi tercih ediliyor. Suda yer alan mikropartiküllerin, zararlı maddelerin ve metallerin hassas şekilde ayrıştırılmasını sağlıyor. En kaliteli ve doğru çalışan filtreler ile zararlı maddelerin arıtılmış suya girmesi engelleniyor. Sonuç olarak kişilerin akıllı teknoloji ile ortaya çıkarılmış sağlıklı, temiz ve lezzetli su tüketmeleri sağlanıyor.

Water AEG su arıtma cihazları tasarımında arıtma ve filtreleme konusunda dünya teknolojileri tercih ediliyor. Uzun süre sağlıklı suya ulaşılabilmesi anlamında gerekli çalışmalar yürütülüyor. Düzenli periyotlar dahilinde filtre değişimleri yapılarak; temiz, sağlıklı ve lezzetli suyun ortaya çıkmasını sağlanıyor.

PRATİK KURULUMLU WATER AEG ARITMA CİHAZI

Water AEG su arıtma sistemleri kolay kurulumu ile de dikkat çekiyor. Ev, iş yeri ve endüstriyel alanlarda kullanım amacına bağlı olarak; kurulum doğru noktalara yapılıyor.

Teknik personel eşliğinde kurulumu gerçekleşen her bir artıma cihazı, sorunsuz çalışa performansı ile kullanıcılara teslim ediliyor.

Water AEG sektörde var olduğu ilk günden bu yana sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor. Sahip olduğu özel hizmetlere ilaveten sistemlerinin belirlediği projeler için de kullanılmasını sağlıyor. Marka daha fazla yatırım ile Ar-ge çalışmalarına yüksek bütçe ayırarak; daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor.

ADVERTORİAL YAYIN

ANKA Haber Ajansı