SANAYİ VE TİCARET KONFEDERASYONU'NDAN SEÇMENLERE ÇAĞRI

SANAYİ VE TİCARET KONFEDERASYONU'NDAN SEÇMENLERE ÇAĞRI
Sanayi Ve Ticaret Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkan YardımcısıŞener Koçak, 28 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimleri için SANKON Yönetim Kurulu adına yazılı açıklama yaptı. Koçak açıklamasında, "28 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde halkın iradesinin yüksek düzeyde sandığa yansıması açısından tüm seçmenlerin oy kullanmasıçok önemlidir" dedi.

Sanayi Ve Ticaret Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkan YardımcısıŞener Koçak, 28 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimleri için SANKON Yönetim Kurulu adına yazılı açıklama yaptı. Koçak açıklamasında, "28 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde halkın iradesinin yüksek düzeyde sandığa yansıması açısından tüm seçmenlerin oy kullanmasıçok önemlidir." dedi.

Koçak'ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

"Seçimler, hükümetin politikalarının denetlenmesi veya etkilemesi ve siyasal sistemin meşruiyetinin sağlanması için olmazsa olmazlardan biridir. 28 Mayıs seçimlerinin huzurlu, adil, özgür ve şeffaf koşullarda, oyların sonuçlara eksiksiz yansıdığı yüksek katılımlı bir seçim olmasıçok önemlidir. 28 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yarışacak olan Cumhur İttifakı adayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Millet İttifakı adayı CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, SANKON Yönetim Kurulu adına başarılar diliyoruz."

ANKA Haber Ajansı