KİDZANİA İSTANBUL'DA ÜÇ KUTLAMA BİR ARADA

KİDZANİA İSTANBUL'DA ÜÇ KUTLAMA BİR ARADA
Çocuklar ülkesi KidZania İstanbul, 15-23 Nisan arasında çocukları eğitici, öğretici ve eğlence dolu etkinliklerle dolu bir haftaya davet ediyor. Ziyaretçiler, şehir sokaklarında birbirinden özel sanatsal etkinlikler ve Urbano’nun muhteşem enerjisi ile unutulmaz bir bayram eğlencesi yaşayacaklar.

Çocuklar ülkesi KidZania İstanbul, 15-23 Nisan arasında çocukları eğitici, öğretici ve eğlence dolu etkinliklerle dolu bir haftaya davet ediyor. Ziyaretçiler, şehir sokaklarında birbirinden özel sanatsal etkinlikler ve Urbano’nun muhteşem enerjisi ile unutulmaz bir bayram eğlencesi yaşayacaklar.

KidZania İstanbul, 15-23 Nisan tarihleri arasında Ramazan Bayramı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve KidZania ailesinin öğrenmek konusundaki en tutkulu hak savunucusu Urbano'nun doğum gününü bir arada kutlamaya hazırlanıyor. Çocukları 9 gün boyunca devam edecek sanat ve eğlence serüvenine davet eden KidZania İstanbul, misafirlerine şehir sokaklarında harika sürprizlerle bayram sevincini yaşatacak.

BİRBİRİNDEN EĞLENCELİ ETKİNLİKLER ÇOCUKLARI VE YETİŞKİNLERİ BEKLİYOR

Eğlenmenin tadını birbirinden eğlenceli etkinlikler ile özgürce yaşamak isteyen çocuklara özel KidZania İstanbul’da; ziyaretçiler sokak partisi, dans, moda gösterisi ve oyunlarla eğlenmenin tadınıçıkarırken çekilişlerle sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayacaklar. Bayram programı kapsamında; 17-21 Nisan tarihleri arasında Erbulak Evi’nin William Shakespeare uyarlaması“Bütün Dünya Bir Sahnedir” tiyatrosu sergilenecek. HİPP’in katkılarıyla “Öpünce Geçmeyen Uflar” ilkyardım programının kurucusu eğitmen Deniz Karadeniz, Doğaçlama Tiyatronun Türkiye’deki öncülerinden oyuncu Dilek Çelebi ile 20-23 Nisan tarihleri arasında çocuklara aileleriyle birlikte hem eğlenecekleri hem de öğrenecekleri keyifli bir interaktif aile etkinliği yaşatacak. Jest ve mimiklerin hareketin estetiği ile buluştuğu bedenin sessiz diliyle anlatılan pandomim gösterisi ise 20 Nisan’da ziyaretçilerini bekliyor olacak.

SÜRPRİZ HEDİYE VE ÇEKİLİŞLERİ KAÇIRMAYIN!

Sürpriz hediyelerin ve çekilişlerin de yapılacağıçocuk şenliğinde Krigami tekniğiyle dünya kültürlerini temsil eden çocuk krigamileri tasarlanırken, katlanan hikayeler atölyesi storigami tekniği ile çocukların hayal güçlerinin çağrışımları ile bir hikâye oluşturulup anlatılacak. Katılımcılar eş zamanlı katlama yaparak hikâyeye dahil olacak ve atölye sonunda kendi elleri ile yaptıkları origami eserlerine sahip olacaklar. 23 Nisan’da ise İş Bankası, çocuklara “Atatürk Devrimlerine Yolculuk” kitabını hediye edecek.

ÇOCUKLAR 5 SAAT KİDZANİA GÜVENCESİNDE

Çocuklar bayramda da KidZania İstanbul’da, güvenli ve hijyenik bir ortamda akranlarıyla birlikte eğlenerek öğrenme deneyimi yaşayacaklar. Bu deneyimin tüm gün sürdüğü KidZania İstanbul’da çocuklar ortalama 5 saat kalıyor. Aileler de çocuklarını KidZania’da güvenle bırakıp kendilerine vakit ayırabiliyor. Ayrıca, arzu eden aileler çocuklara aktivitelerde eşlik eden KidZitter hizmetinden faydalanabiliyor. KidZania İstanbul’da meslekler üzerinden özel tasarlanmış 67 aktiviteden kendi tercihlerine göre seçtiklerine katılabilecek olan çocuklar, eğlenerek öğrenme metodu ile yeni beceri ve değerler kazanacak, yeteneklerini keşfedecek. Aynı zamanda KidZania’daki birbirinden keyifli aktiviteler çocuklara sosyal, duygusal, dilsel, fiziksel ve bilişsel anlamda birçok kazanım sağlayacak. Empati kurma, yeni kelimeler öğrenme, duyu geliştirme, soyut kavramları anlamlandırabilme, problem çözme ve durum analiz etme gibi çok çeşitli yeteneklerini destekleyecek.

ADVERTORİAL YAYIN

ANKA Haber Ajansı