SELVİ KILIÇDAROĞLU: “BU GÜZEL GELECEĞİ HEP BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ, HİÇŞÜPHEM YOK”

SELVİ KILIÇDAROĞLU: “BU GÜZEL GELECEĞİ HEP BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ, HİÇŞÜPHEM YOK”
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, “Türkiye Beslenme Saati projesi kapsamında farklı illerde kadınlar ve çocuklarla buluşmaya devam ediyorum. Çatalca’nın çocukları da adil, refah dolu bir yaşamı hak ediyor. Anneler de evlatları için bunu istiyor. Bu güzel geleceği hep birlikte inşa edeceğiz, hiçşüphem yok” mesajını yayınladı.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, “Türkiye Beslenme Saati projesi kapsamında farklı illerde kadınlar ve çocuklarla buluşmaya devam ediyorum. Çatalca’nın çocukları da adil, refah dolu bir yaşamı hak ediyor. Anneler de evlatları için bunu istiyor. Bu güzel geleceği hep birlikte inşa edeceğiz, hiç şüphem yok” mesajını yayınladı.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Türkiye Beslenme Saati projesi kapsamında kadın ve çocuklarla bir araya geldiği anları sosyal medya hesabında paylaştı. Selvi Kılıçdaroğlu, şu paylaşımı yaptı:

“Türkiye Beslenme Saati projesi kapsamında farklı illerde kadınlar ve çocuklarla buluşmaya devam ediyorum. Çatalca’nın çocukları da adil, refah dolu bir yaşamı hak ediyor. Anneler de evlatları için bunu istiyor. Bu güzel geleceği hep birlikte inşa edeceğiz, hiç şüphem yok.”

ANKA Haber Ajansı