İBRAHİM KALIN: “OLAY DAHA AYDINLANMADAN SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI HEDEF GÖSTERMEK İSE BİR BAŞKA PROVOKASYONDUR”

İBRAHİM KALIN: “OLAY DAHA AYDINLANMADAN SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI HEDEF GÖSTERMEK İSE BİR BAŞKA PROVOKASYONDUR”
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsüİbrahim Kalın, “İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’na yapılan silahlı saldırıyışiddetle kınıyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Olay araştırılıyor. Failler bulunacak ve adalete teslim edilecektir. Olay daha aydınlanmadan Sayın Cumhurbaşkanımızı hedef göstermek ise bir başka provokasyondur. Bu sorumsuz tavrı reddediyor ve kınıyoruz” açıklamasını yaptı.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’na yapılan silahlı saldırıyışiddetle kınıyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Olay araştırılıyor. Failler bulunacak ve adalete teslim edilecektir. Olay daha aydınlanmadan Sayın Cumhurbaşkanımızı hedef göstermek ise bir başka provokasyondur. Bu sorumsuz tavrı reddediyor ve kınıyoruz” açıklamasını yaptı.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’na yapılan silahlı saldırıya ilişkin Twitter hesabından açıklama yaptı. Kalın’ın paylaşımışöyle:

“İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığına yapılan silahlı saldırıyışiddetle kınıyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Olay araştırılıyor. Failler bulunacak ve adalete teslim edilecektir. Olay daha aydınlanmadan Sn. Cumhurbaşkanımızı hedef göstermek ise bir başka provokasyondur. Bu sorumsuz tavrı reddediyor ve kınıyoruz.”

ANKA Haber Ajansı