TORBALI BELEDİYESİ’NDEN SPORA ÖNEMLİ YATIRIM

TORBALI BELEDİYESİ’NDEN SPORA ÖNEMLİ YATIRIM
Torbalı Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi’ndeki belediyeye ait arsaya spor kompleksi yapacak.

Torbalı Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi’ndeki belediyeye ait arsaya spor kompleksi yapacak.

Torbalı Belediyesi, (Merinos-Sasa) Erdemoğlu Holding ile Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alan belediyeye ait arsaya yapılacak kapalı spor salonu, tenis kortu ve peyzaj düzenlemesi ile ilgili protokol imzaladı. Dün gerçekleşen imza törenine, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin ve Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanıİbrahim Erdemoğlu katıldı.

PROJENİN DETAYLARI BELLİ OLDU

Bölge halkının yoğun isteği üzerine hayata geçirilecek projenin detayları da belli oldu. Cumhuriyet Mahallesi Halk Yapı Sitesi içerisinde bulunan alana yapılacak kapalı spor salonunda izleyiciler için tribün bölümü de olacak. 800 metrekarelik alana yapılacak proje, 1 yıldan kısa bir sürede tamamlanarak faaliyete geçecek. Projeye Torbalı Belediyesi Merinos İbrahim Erdemoğlu Kapalı Spor Salonu ismi verilecek.

TEKİN: “PROJEMİZ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Torbalı’ya yeni bir spor kompleksi kazandırılacağının müjdesini veren Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, “Sosyal sorumluluk projeleri ile camilerden, taziye evlerine, okullardan müzeye, polis merkezinden öğrenci yurtlarına, parklardan sağlık ocağına kadar pek çok yapıyıülkemize kazandıran (Merinos-Sasa) Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanıİbrahim Erdemoğlu ile ilçemiz için dev bir protokole imza attık. İmzaladığımız protokolle, İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi'nde belediyemize ait alanda Kapalı Spor Salonu ve Tenis Kortunu içinde barındıran Spor Kompleksi yapılacak. Hayırsever İşİnsanıİbrahim Erdemoğlu'na şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim. İlçemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

ANKA Haber Ajansı