TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAÇ: “HALKIMIZ BAHARI BEKLİYOR, O BAHAR DA ARTIK KAPIDA”

TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAÇ: “HALKIMIZ BAHARI BEKLİYOR, O BAHAR DA ARTIK KAPIDA”
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet AtaçŞirintepe Mahallesi’nde kurulan semt pazarında esnaf ve vatandaşlar ile buluştu. Başkan Ataç, “Şu tezgahlardaki fiyatlar bile ülke durumunu gözler önüne sermeye yetiyor. 2023 Türkiyesi’nde soğan fiyatını tartışıyoruz. Vatandaşlarımız zorlu hayat koşullarından, ağırlaşan ekonomik şartlardan bıktı. Halkımız baharı bekliyor, o bahar da artık kapıda” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç Şirintepe Mahallesi’nde kurulan semt pazarında esnaf ve vatandaşlar ile buluştu. Başkan Ataç, “Şu tezgahlardaki fiyatlar bile ülke durumunu gözler önüne sermeye yetiyor. 2023 Türkiyesi’nde soğan fiyatını tartışıyoruz. Vatandaşlarımız zorlu hayat koşullarından, ağırlaşan ekonomik şartlardan bıktı. Halkımız baharı bekliyor, o bahar da artık kapıda” dedi.

Kent esnafı ile buluşmayı sürdüren Başkan Ataç, Şirintepe Mahallesi’nde semt pazarını ziyaret etti. Pazarcı esnafının yanı sıra alışveriş yapan mahalle sakinleri ile de bir araya gelen Ataç, vatandaşlar ile sohbet etti. Başkan Ataç’a ziyaretinde; Tepebaşı Belediye Meclis üyesi Nazan Erşahin, Hasan Tutucu ve Yaşar Tepekaya ile Şirintepe Mahalle Muhtarı Selami Çetin ve Uluönder Mahalle Muhtarı Hasan Güler eşlik etti.

Pazar ziyaretlerine ilişkin bir değerlendirmede bulunan Başkan Ataç, şunları kaydetti:

“Bizler sadece seçim öncelerinde değil, her zaman halkımız ile iç içe, yan yanayız. Bu sayede de vatandaşlarımızın, esnafımızın nabzını tutuyoruz. Son zamanlarda yaptığımız ziyaretlerde esnafımızın da vatandaşlarımızın da tek bir isteği olduğunu gözlemliyorum; değişim. Yıllardır süren sosyal baskılar, kötü yönetilen ekonomi, üstten ve kibirli yönetim anlayışı, mülteci politikası, ayrıştırıcı-kutuplaştırıcı siyasi söylemlerden ülkemiz yoruldu. Şu tezgahlardaki fiyatlar bile ülke durumunu gözler önüne sermeye yetiyor. 2023 Türkiyesi’nde soğan fiyatını tartışıyoruz. Vatandaşlarımız zorlu hayat koşullarından, ağırlaşan ekonomik şartlardan bıktı. Halkımız baharı bekliyor, o bahar da artık kapıda.”

ANKA Haber Ajansı