ÖDEMİŞLİÇOCUKLAR 23 NİSAN’I COŞKUYLA KUTLADI

ÖDEMİŞLİÇOCUKLAR 23 NİSAN’I COŞKUYLA KUTLADI
Ödemiş'te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Belediye’nin düzenlediği Çocuk Şenliği'nde coşkuyla kutlandı.
Ödemiş'te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Belediye’nin düzenlediği Çocuk Şenliği'nde coşkuyla kutlandı.

Ödemiş’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Ödemiş Belediyesi tarafından 125. Yıl Kültürpark’ta Çocuk Şenliği düzenlendi. Çocuk Şenliği geçen yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi gördü. Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, eşi Selma Eriş, CHP Ödemişİlçe Başkanı Mustafa Turan ve Belediye Meclisi üyeleri de çocukların bayram sevincine ortak oldu.

Birbirinden renkli sahne gösterilerinin düzenlendiği programda, yetenek parkuru, koordinasyon egzersizleri, voleybol, basketbol, masa tenisi, halat çekme, çuval yarışı, yüz boyama gibi etkinliklerle çocuklar ve aileleri gün boyu eğlendi. 125. Yıl Kültürpark’taki İlkkurşun Ekspresi mini treni şenlik boyunca çocuklar için ring seferleri düzenledi. Çocuklara şenlik süresince çeşitli ikramlar yapıldı. Şenlik, akşam saatlerine doğru etkili olan sağanak yağışla birlikte erken sona erdi. Şenlik kapsamında düzenlenmesi planlanan Konser Adam çocuk konseri de ileri bir tarihe ertelendi.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Atatürk’ün gösterdiği yolda ulusal egemenliği sonsuza dek yaşatacağız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 103. Yılınıçocuklarımızın sevinciyle kutluyoruz. Aydınlık yarınlarımızın güvencesi güzel çocuklarımıza bu büyük bayramı armağan eden Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılına kavuşma onurunu yaşadığımız bu güzel yılda daha da coşkulu etkinliklerimizi çocuklarımızla ve gençlerimizle buluşturacağız. Umuyor ve diliyorum ki geleceğimiz çok daha güzel olacak. Bu güzel şenliğe katılan çocuklarımıza ve ailelerimize teşekkür ediyorum. Etkinlikte emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

ANKA Haber Ajansı