MESKİ, ÇAMLIYAYLA TEKNİK HİZMETLER YERLEŞKESİ YAPIMINI TAMAMLADI

MESKİ, ÇAMLIYAYLA TEKNİK HİZMETLER YERLEŞKESİ YAPIMINI TAMAMLADI
Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ), ambar ve atölye inşaatları yapım işi inşaat imalatlarını tamamladı. Böylece ilçedeki vatandaşlar yeni hizmet binasındaki abone merkeziyle, işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecek. Aynı zamanda yerleşkede, Çamlıyayla ilçesinin malzemelerinin depolama ihtiyaçlarını karşılayacak ambar ve atölye binasının inşa edilmesiyle, meydana gelebilecek sorunlar daha kısa sürede çözülecek ve vatandaşların mağdur edilmesinin de ön

Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ), ambar ve atölye inşaatları yapım işi inşaat imalatlarını tamamladı. Böylece ilçedeki vatandaşlar yeni hizmet binasındaki abone merkeziyle, işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecek. Aynı zamanda yerleşkede, Çamlıyayla ilçesinin malzemelerinin depolama ihtiyaçlarını karşılayacak ambar ve atölye binasının inşa edilmesiyle, meydana gelebilecek sorunlar daha kısa sürede çözülecek ve vatandaşların mağdur edilmesinin de önüne geçilecek.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü’nün Çamlıyayla Teknik Hizmet Birimleri Yerleşkesi, çalışmalarını tamamladı. Vatandaşların hizmetine sunulacak abone merkezinin yer aldığı yerleşkede, ambar ve atölye binaları da yer alacak. Yeni hizmet binasında yer alacak abone merkezi ile vatandaşlar, daha hızlı ve konforlu işlem gerçekleştirebilecek.

MESKİ Genel Müdürlüğü, altyapı yatırımlarının yanı sıra teçhizat ve tüm ekipmanlarınıözenle muhafaza etmek için, ambar ve atölye binası inşa etme çalışmalarını sürdürüyor. MESKİ Doğu İşletmeler Dairesi Başkanlığı’nın, Çamlıyayla’da yatırım tutarı 8 milyon 224 bin lira olan yapım işi kapsamında; hizmet binası, ambar ve araç bakım-onarım atölyeleri kazandıracak çalışmaları tamamlandı. Yerleşke yapım işinin tamamlanmasıyla, ilçenin malzeme ihtiyacı yerinde karşılanacak. Bu sayede olası arızaların çözüm süreleri asgari düzeylere inerken, vatandaşlar mağdur edilmeyecek.

ANKA Haber Ajansı