İZMİR KENT KONSEYLERİ BİRLİĞİ FOÇA’DA TOPLANDI

İZMİR KENT KONSEYLERİ BİRLİĞİ FOÇA’DA TOPLANDI
İzmir Kent Konseyleri Birliği’nin (İKKB) Mart ayı Olağan Toplantısı, Foça Kent Konseyi ev sahipliğinde bugün Foça Belediyesi Denizkent Sosyal Tesisleri’nde yapıldı.

İzmir Kent Konseyleri Birliği’nin (İKKB) mart ayı olağan toplantısı, Foça Kent Konseyi ev sahipliğinde bugün Foça Belediyesi Denizkent Sosyal Tesisleri’nde yapıldı.

Toplantıda, olasıİzmir depremi için alınması gereken önlemler ve Foça Mahalle Afet Gönüllüleri Derneği'nin çalışmaları hakkında katılımcılar bilgilendirildi. TMMOB Jeofizik Mühendisleri İzmir Şube Başkanı Sinan Can Öziçer, ‘Olasıİzmir Depremi İçin Alınması Gereken Önlemler’ ve Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Canan Limnili de ‘Foça Mahalle Afet Gönüllüleri Derneği Çalışmaları’ konulu sunumlarını yaptı.

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz’e, İKKB Dönem Sözcüsü ve Bayraklı Kent Konseyi Başkanı Ali Nuri Köse tarafından Kent Konseyleri’ne verdiği destek dolayısı ile teşekkür plaketi sunuldu. Foça Kent Konseyi Başkanı Orhan Gürer, İKKB Dönem Sözcüsü ve Bayraklı Kent Konseyi Başkanı Ali Nuri Köse ve Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz’ün açılış konuşmalarından sonra, Foça Kent Konseyi ve Foça Belediyesi’nin tanıtım filmleri gösterildi.

ANKA Haber Ajansı