ESİAD’DAN YILMAZ BÜYÜKERŞEN’E 'ESKİŞEHİR’E DEĞER KATANLAR' TEŞEKKÜRÜ

ESİAD’DAN YILMAZ BÜYÜKERŞEN’E 'ESKİŞEHİR’E DEĞER KATANLAR' TEŞEKKÜRÜ
Eskişehir Sanayici ve İşİnsanları Derneği (ESİAD) Başkanı Kenan Işık ve beraberindeki heyet, 'Eskişehir’e Değer Katanlar' temalı ziyaretler kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile bir araya gelerek, kente sunduğu katkılar dolayısıyla teşekkür plaketi takdim etti.

Eskişehir Sanayici ve İşİnsanları Derneği (ESİAD) Başkanı Kenan Işık ve beraberindeki heyet, "Eskişehir’e Değer Katanlar" temalı ziyaretler kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile bir araya gelerek, kente sunduğu katkılar dolayısıyla teşekkür plaketi takdim etti.

Eskişehir Sanayici ve İşİnsanları Derneği (ESİAD), "Cumhuriyetin 2. Yüzyılında Eskişehir, Dünü, Bugünü ve Yarını" programı kapsamında “Eskişehir’e Değer Katanlar” temalı ziyaretlerini sürdürüyor.

ESİAD heyeti, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret etti. Ziyarete, ESİAD Başkanı Kenan Işık, Genel Sekreter Varol Sönmez, yönetim kurulu üyeleri Kamil Emeksiz, Elif İbek, Mehmet Şahbaz ve Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Gürdal Abacı katıldı.

Nazik misafirperverliği nedeniyle Başkan Büyükerşen’e teşekkür eden ESİAD Başkanı Işık, “Eskişehir’in, Cumhuriyetin 2. Yüzyılında çok daha iyi noktalara taşınabilmesi için Eskişehir, Dünü, Bugünü ve Yarını temalı bir program başlattık. Bu programın bir parçası olarak Eskişehir’e Değer Katanlar temalı ziyaret ve etkinlikler yapıyoruz. ESİAD olarak şehrin tüm paydaşları ile birlikte gelecek yüzyılın inşasına başlarken birlikte hareket etmeyi, bu temelleri atarken geçmişi iyi anlayıp, analiz edip, birikim ve tecrübeleri dikkate alarak bir yol haritası belirlemenin önemine inanıyoruz. Bu nedenle başta eğitim ve şehircilik olmak üzere ortaya koyduğu vizyonla Eskişehir’e büyük değer katan Başkan Büyükerşen’e teşekkür ediyoruz” dedi. Işık ayrıca Büyükerşen’i ESİAD üyeleri ile de bir araya getirmek üzere davette bulundu.

Nazik ziyaret dolayısıyla teşekkür eden Büyükerşen, Işık ve ekibinin anlamlı projesinin şehre de önemli bir katkı sunacağını söyledi. Konuşmaların ardından Işık, Başkan Büyükerşen’e Eskişehir’e teşekkür plaketi takdim etti.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret, çektirilen fotoğraf ile tamamlandı.

ANKA Haber Ajansı