ÇANKAYA BELEDİYESİ 23 NİSAN ÇOCUK EVİ KURSİYERLERİNDEN 'ÇOCUKLARIN RENKLİ 100’Ü' SERGİSİ

ÇANKAYA BELEDİYESİ 23 NİSAN ÇOCUK EVİ KURSİYERLERİNDEN 'ÇOCUKLARIN RENKLİ 100’Ü' SERGİSİ
Cumhuriyetin 100. yılında 1. yaşını kutlayan Çankaya Belediyesi 23 Nisan Çocuk Evi kursiyeri çocukların eserlerinden oluşan 'Çocukların Renkli 100’ü' sergisi, Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nde açıldı. Resim ve seramiklerden oluşan 100 parçalık sergi, 4 Mayıs’a kadar açık kalacak.

Cumhuriyetin 100. yılında 1. yaşını kutlayan Çankaya Belediyesi 23 Nisan Çocuk Evi kursiyeri çocukların eserlerinden oluşan "Çocukların Renkli 100’ü" sergisi, Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nde açıldı. Resim ve seramiklerden oluşan 100 parçalık sergi, 4 Mayıs’a kadar açık kalacak.

Cumhuriyet’in 100. yılında "Çocukların Renkli 100’ü" ile 1. yaşını kutlayan 23 Nisan Çocuk Evi kursiyeri çocuklar, resim ve seramikten oluşan eserlerini sergilemenin heyecanını yaşadı. Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen serginin açılışında çocuklar, ritim terapi ve interaktif dijital oyun ile de günün keyfini çıkardılar.

Açılışta ayrıca 23 Nisan Çocuk Evi bale kursu öğrencilerinin gösterisi ve Çocuk Çello Orkestrası'nın dinletisi, salonu dolduran izleyicilerin büyük beğenisini topladı.

ANKA Haber Ajansı