BODRUM BELEDİYESİ'NİN İFTAR PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR

BODRUM BELEDİYESİ'NİN İFTAR PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR
Bodrum Belediyesi’nin Karaova bölgesi mahallelerinde düzenlediği iftar programına binlerce kişi katıldı.

Bodrum Belediyesi’nin Karaova bölgesi mahallelerinde düzenlediği iftar programına binlerce kişi katıldı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, CHP Bodrum İlçe Başkanı Başar Bıyıklı, Kadın Kolu Başkanı Umut Anıl Özdoğan, Gençlik Kolu Başkanı Ferhat Ceyhan ile birim amirlerinin katıldığı iftarlarda binlerce kişi bir araya geldi.

Düzenlenen iftar programlarında, Başkan Aras ve beraberindekiler vatandaşlara yemek dağıtımı gerçekleştirirken, çocuklara da pamuk şeker ikram edildi.

Hacivat-Karagöz gösterisi ile renklenen iftar programının ardından vatandaşlarla bir süre daha sohbet eden Başkan Aras, bütün Bodrum’un desteğiyle hem Hatay’da hem Malatya’da hem de bölgenin birçok yerinde afetzede vatandaşlara yardımlar götürdüklerini belirterek, “Allah hepinizden verdiğiniz destekler için razı olsun. Kimin başına ne zaman ne geleceği hiç belli olmuyor. O yüzden hep beraber el ele kol kola bu acıları geride bırakacağız. Bugün burada sizlerle birlikte olmak, soframızı paylaşmak, ekmeğimizi bölüşmek çok güzel. Ben davetimizi kabul edip burada olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YARIMADA İFTAR PROGRAMLARI

Bodrum Belediyesi iftar programları, 5 Nisan Çarşamba günü Dağbelen Mahallesi'nde devam edecek. 6 Nisan akşamı ise İslamhaneleri-Gürece mahallelerinde iftar sofrası kurulacak. 7 Nisan akşamı Akçaalan, 8 Nisan’da Gündoğan, 9 Nisan günü ise Torba ve Akyarlar’da belediyenin iftar programı gerçekleştirilecek.

ANKA Haber Ajansı