BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANI ÇALIK’TAN BORNOVA BELEDİYE BAŞKANI İDUĞ’A ZİYARET

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANI ÇALIK’TAN BORNOVA BELEDİYE BAŞKANI İDUĞ’A ZİYARET
Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ı ağırladı. Bornova Belediyesi’nin yaptığıçalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunulan ziyarette, örnek projeler de yerinde incelendi. Geçen yıl Beylikdüzü Belediyesi’ni ziyaret ederek, yapılan çalışmaları incelediklerini belirten Başkan Mustafa İduğ, “Hayata geçirdiğimiz bazı projelerde birbirimizi örnek alarak, dayanışma içinde çalışıyoruz. Bu gün ilçemize gelerek çalışmalarımız hakkında bilgi alan Başkanımız Çalık’

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ı ağırladı. Bornova Belediyesi’nin yaptığıçalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunulan ziyarette, örnek projeler de yerinde incelendi. Geçen yıl Beylikdüzü Belediyesi’ni ziyaret ederek, yapılan çalışmaları incelediklerini belirten Başkan Mustafa İduğ, “Hayata geçirdiğimiz bazı projelerde birbirimizi örnek alarak, dayanışma içinde çalışıyoruz. Bu gün ilçemize gelerek çalışmalarımız hakkında bilgi alan Başkanımız Çalık’a nazik ziyaretleri için teşekkür ederim”dedi.

Başkan İduğ ile birlikte tesisleri gezen Başkan Çalık İletişim Merkezi, Bornova Belediyesi Kent Arşivi ve Müzesi Dramalılar Köşkü, Asfalt Plenti, Çamdibi Kapalı Yüzme Havuzu, Sivil Toplum Kuruluşları Yerleşkesi ile Çocuk Aktivite Merkezini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yerel yönetimler olarak örnek projeleri paylaşmak gerektiğine vurgu yapan Çalık, “İyilikleri çoğaltmamız lazım. Bizler sosyal demokrat belediyeciliğin nasıl yapıldığını dayanışmamız ile gösteriyoruz. Başkanımız İduğ’a başarılı işleri için teşekkür ederiz” dedi.

"MUAZZAM ÇALIŞMALAR"

Bornova Belediyesi’nin yaptığıçalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Bornovalılar çok şanslı. Muazzam çalışmalar yapılmış. Yerel yöneticilikte farklı işler ortaya konmuş. Başkanımız Mustafa İduğ’un güzel işlerin altına imzasını atması beni çok mutlu etti. Kendisiyle gurur duyuyoruz” dedi.

Projeleri tek tek gezen Çalık, STK Yerleşkesi projesinden çok etkilendiğini belirterek, “Yerel yönetimlerin en fazla problemli olduğu alanlardan birine güzel bir çözüm bulunmuş. İnşallah en yakın zamanda bu projeyi Beylikdüzü’ne de taşımak isteriz” diye konuştu.

"DAYANIŞMANIN EN GÜZEL ÖRNEĞİ"

Başkan Mehmet Murat Çalık ile birlikte tesisleri gezdiklerini anlatan Başkan Mustafa İduğ, “Beylikdüzü’nde örnek çalışmalar yapıldı. Biz de bunları yerinde inceledik. Bugün de Bornovamız için yaptığımız projelerimizi kendisine tanıttık. Çalışmalarımız hakkındaki görüşlerini aldık. Olumlu düşünceleri bizi mutlu etti. Kendisine çok teşekkür ederim. Bu dayanışmanın en güzel örneği” dedi.

ANKA Haber Ajansı