ANTALYA BÜYÜKŞEHİR’İN RAMAZAN ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR’İN RAMAZAN ETKİNLİKLERİ BAŞLADI
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Karaalioğlu Parkı'nda düzenlediği Ramazan etkinlikleri başladı. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinliklerin ilk gününde; Kur'an-ı Kerim Tilaveti, Sinân-ıÜmmî Musikî Topluluğu Konseri ve Sema Gösterisi yapıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Karaalioğlu Parkı’nda düzenlediği Ramazan etkinlikleri başladı. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinliklerin ilk gününde; Kur'an-ı Kerim Tilaveti, Sinân-ıÜmmî Musikî Topluluğu Konseri ve Sema Gösterisi yapıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel Ramazan Etkinlikleri, Karaalioğlu Parkı içerisinde Hacivat-Karagöz oyunu, Kur'an-ı Kerim Tilaveti, Sinân-ıÜmmî Musikî Topluluğu Konseri ve Sema Gösterisi ile başladı. Antalyalılar alanda kurulan Ramazan çarşısını da gezerek stantlardan alışveriş yaptı.

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı yetkilileri, depremler nedeniyle konser ve eğlence gibi etkinlikler yerine genel olarak çocuklara moral olacak etkinlikler düzenleneceğini belirtti. Ramazan ayı boyunca, tasavvuf müziği konserleri, orta oyunu ve çocuklar için geleneksel Ramazan gösterileri gibi etkinlikler düzenlenecek.

ANKA Haber Ajansı