Sevilen oyun Warframe 2024'te iOS'a geliyor

Sevilen oyun Warframe 2024'te iOS'a geliyor
TennoCon 2023'ün başlamasıyla birlikte Digital Extremes, bilinen ve beklenen bazı projelerle ilgili güncellemeler de dahil olmak üzere Warframe ve diğer oyunlarında gösterilecek çok sayıda mükemmel açıklama yaptı.

"Warframe," Digital Extremes tarafından geliştirilen ve yayımlanan ücretsiz bir çevrimiçi üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular, Tenno adı verilen uzay savaşçılarını kontrol ederler ve evreni tehdit eden güçlere karşı savaşırlar. Oyun, hızlı tempolu aksiyon, nişancılık ve dövüş mekanikleri ile bilinir. Oyuncular, çeşitli Warframe adı verilen zırh giyen karakterleri seçebilir ve bunları özelleştirerek benzersiz oynanış tarzları oluşturabilirler. Oyun, tek oyunculu görevlerden çok oyunculu kooperatif misyonlara kadar geniş bir içerik yelpazesi sunar. "Warframe," sürekli güncellemelerle yeni içerikler, Warframe'ler ve görevler eklemeye devam eder.

Warframe Mobile uzun zamandır üzerinde çalışılan bir oyundu. 2021 yılında TennoCon'da, çapraz oyun ve ilerleme desteğine sahip olacağı onaylandı. O zamandan beri, geçen yıl Warframe Mobile için geliştirmenin hala devam ettiğini doğrulayan küçük bir güncelleme aldık. Hafta sonu düzenlenen TennoCon 2023'te Digital Extremes, iOS için Warframe Mobile'ı tamamen ortaya çıkardı ve App Store'da ön siparişlerin başlamasıyla birlikte önümüzdeki yıl piyasaya çıkacak.

Warframe Mobile çok heyecan verici bir sürüm çünkü fantastik oyunu isteğe bağlı çapraz ilerleme ve çapraz oynama ile eksiksiz bir şekilde mobile getiriyor. Konsol ve PC sürümlerinde çapraz ilerlemenin bu yıl da mevcut olması bekleniyor.

Resmi bir çıkış tarihi henüz açıklanmamış olsa da, Warframe Mobile App Store'da 20 Şubat 2024 için listelendi.

Oyuncular ve hayranlar artık Apple App Store'daki Warframe Mobile sayfasına gidebilir ve iPhone, iPad ve diğer iOS cihazlarında oyuna ön kayıt yaptırabilirler. Oyun piyasaya çıkmaya yaklaştıkça güncellemeler ve bildirimler alacaklar ve piyasaya çıktığında hemen yükleyebilecekler.

Warframe 2021 yılında mobil cihazlar için duyurulmuştu. Ekip, özellikle mevcut tüm platformlardaki oyuncuların birlikte oynamasına olanak tanıyan crossplay'in yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle birlikte, bir süredir diğer platformlarla birlikte oynamaya hazır hale getirmek için yoğun bir şekilde çalışıyor. Çapraz kaydetme ilerlemesi de o zamanlar duyurulmuştu ve bu konuda da bir güncelleme aldık.

Warframe Mobile'ın 2024 yılı için planlandığı ve iOS'ta ön kayıtların açıldığı şu günlerde, önümüzdeki yıl oyunun mobil lansmanına yaklaştıkça daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.